Strefa Wellness

 

 

 

 

 

 

 

 

Strefa Wellness została stworzona  z myślą o waszym komforcie. W pomieszczeniu możne przebywać tylko jedna osoba dzięki czemu możesz swobodnie skupić się na spalaniu zbędnych kalorii i redukcji tkanki tłuszczowej za pomocą nowoczesnych urządzeń. Skorzystać można z trzech urządzeń : vacu, rollmasaż oraz trenażer.

VACU

Na czym polega trening w kapsule odchudzającej?

Kapsuła odchudzająca to bieżnia znajdująca się w zamkniętej kapsule, która sięga osobie ćwiczącej do pasa. Wewnątrz maszyny wytwarzane jest podciśnienie, które pobudza spalanie tkanki tłuszczowej. Podczas zabiegu ćwiczymy jak na normalnym urządzeniu treningowym. Jest to metoda redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. W wyniku wykonywanego ruchu na bieżni i panującym w kapsule podciśnieniu dochodzi do polepszenia krążenia krwi w skórze i tkance podskórnej w miejscach, gdzie z natury kobiet odkładają się większe ilości tłuszczu: uda, pośladki, talia, brzuch. Dodatkowo w vacu wykorzystywane są promieniowanie podczerwone, które rozgrzewa i dodatkowo przyspiesza metabolizm i oczyszczanie tkanek podskórnych z toksyn, co jest korzystne również przy cellulicie.

ROLLMASAŻ

Marzysz o tym, aby pozbyć się cellulitu, ujędrnić i uelastycznić skórę? A może chcesz pozbyć się kilku centymetrów w obwodzie? Z pomocą przychodzi rollmasaż, który w prosty, a zarazem skuteczny sposób pozwoli ci osiągnąć zamierzony cel. To rodzaj masażu, polegający na masowaniu ciała przy pomocy drewnianych rolek, które zamocowane zostały na specjalnym obrotowym bębnie. Urządzenie to wyposażone jest w podczerwień, która podnosi temperaturę ciała. Dlatego jeśli zastanawiasz się jak przyspieszyć metabolizm i zredukować “skórkę pomarańczową” w problematycznych obszarach ciała roll shaper jest właśnie dla ciebie!

TRENAŻER

Trenażer jest połączeniem orbitreka i stepera. Dzięki regulacji wysokości skoku oraz obciążenia możemy dostosować trening do swoich potrzeb. Trenażer świetnie działa na nogi i pośladki. A dzięki wspomnianej wcześniej regulacji skoku możemy sami dostosować który z obszarów mięśniowych chcemy mocniej trenować.